آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » ایرلاین خارجی

ایرلاین خارجی

لغو پروازهای آلیتالیا به تهران

لغو پروازهای آلیتالیا به تهران

لغو پروازهای آلیتالیا به تهران معرفی ایرلاین آلیتالیا در سال ۱۹۹۹ شرکت هواپیمایی آلیتالیا در ایتالیا تاسیس شد که یکی از بزرگ ترین ایرلاین های ایتالیا است . آلیتالیا در زبان ایتالیایی به معنای بال های ایتالیا است . دفتر مرکزی آلیتالیا در شهر فیومیچینو در استان رم قرار دارد . فرودگاه های اصلی ایرلاین آلیتالیا ، فرودگاه لئونادو داوینچی ... ادامه مطلب »

بلیط ایر آسیا

بلیط ایر آسیا را میتوانید بجز در مسیر های داخلی مالزی برای 22 کشور جهان هم خریداری کنید. ایر آسیا Air Asia  یکی از ارزانترین شرکت های هواپیمایی جنوب شرق آسیا در مالزی است. ایرلاین ایر آسیا از کوالالامپور به اکثر کشورهای آسیای شرقی، خاورمیانه ، بریتانیا استرالیا و … انجام می شود.     از طریق پرواز ایرآسیا میتوانید بلیط ... ادامه مطلب »

فروش بلیط ایرآسیا به کوالالامپور با قیمت ویژه

بلیط ایر آسیا

فروش بلیط ایرآسیا به کوالالامپور با قیمت ویژه   ایرآسیا ایرلاین مالزی است که دوباره کار خود را در ایران از سرگرفته، بزودی بلیط مالزی را با قیمتی مناسب به مسافران خود عرضه می کند. و مسافران میتوانند بلیط ارزان مالزی را از این ایرلاین تهیه کنند.   ایرآسیا ایرلاین ارزان‌ قیمتی است ، و بهمین دلیل در جهان به ... ادامه مطلب »

فروش بلیط هواپیما مسکو با ایرفلوت

فروش بلیط هواپیما مسکو با ایرفلوت       بلیط روسیه با ایرلاین های مختلفی انجام می شود که به شهرهای مختلف روسیه پرواز دارند و بلیط مسکو را نیز عرضه می کنند. در این قسمت لیست ایرلاین هایی که به مسکو پرواز دارند قرار داده ایم. ایرلاین لوفتهانزا ایرلاین امارات ایرلاین الاتحاد ایرلاین ترکیش ایرلاین ایران ایر ایرلاین قطر ... ادامه مطلب »

مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی ایر عربیا

شرکت هواپیمایی ایر عربیا امارات متحده عربی

مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی ایر عربیا ایرلاین ها معمولا با مقاصد پروازی کم شروع به کار میکنند،اما پس از مدتی با توجه به تقاضای مسافران و پیشرفت ایرلاین مسیرهای پرواز خود افزایش میدهند . مسیرهای پرواز هواپیمایی ایر عربیا در زیر نشان دهنده محبوبیت این ایرلاین است. ادامه مطلب »

ایرلاین ایر آسیا مالزی

ایرلاین ایر آسیا

ایرلاین ایرآسیا مالزی Air Asia Airline  شرکت هواپیمایی ایر آسیا مالزیایی است. این شرکت به اکثر کشورهای ی شرقی پرواز مستقیم دارد . همچنین این شرکت به ایران در خاورمیانه و بریتانیا پرواز مستقیم از کوالالامپور دارد. ایرلاین ایرآسیا  ارزان‌ قیمت است ، و ایرلاین های ارزان است بهمین دلیل در جهان به بهترین خطوط هوایی کم هزینه معروف شده است. بهمین ... ادامه مطلب »

عکس های ناوگان ایرلاین لوفتهانزا

عکس های ناوگان ایرلاین لوفتهانزا

عکس های ناوگان ایرلاین لوفتهانزا شرکت هواپیمایی لوفتهانزا از سال ۱۹۵۳ کار خود را برای جابجایی مسافر آغاز کرد ، لوفت هانزا بزرگترین هواپیمایی اروپا است واز حیث جابجایی مسافر چهارمین هواپیمایی بزرگ جهان می باشد . لوفتهانزا ۳۴۰ هواپیما دارد و ۱۸ مقصد در آلمان و ۲۰۳ مقصد بین المللی دارد. در این قسمت عکس های ناوگان ایرلاین لوفتهانزا به نمایش ... ادامه مطلب »

فروش بلیط هوایپمایی اطلس جت نوروز 93

فروش بلیط هوایپمایی اطلس جت نوروز 93

فروش بلیط هوایپمایی اطلس جت نوروز 93 هواپیمایی اطلس جت یکی از شرکت های موفق و منظم در کشورمان بوده که پروازهای خود را در مسیرهای داخلی ترکیه و رفته رفته پروازهای بین المللی افزایش داده است. پرواز اطلس جت پیشتر در مسیر تهران به استانبول و آنتالیا در ذهن مسافرین میباشد.ایرلاین اطلس جت در فصل تابستان و نوروز هر ... ادامه مطلب »

خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس نوروز 96

خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس نوروز 96   هواپیمایی پگاسوس با بیش از 20سال سابقه در ترکیه یکی از بهترین شرکتهای هواپیمایی میباشد . ایرلاین پگاسوس اولین هواپیمایی است که  سیستم لوکاست  ( Low  Coast ) را در ترکیه ارائه داده و کاملاٌ خصوصی میباشد . ایرلانهایی که این سیستم را  ارائه می دهند با حذف  هزینه پذیرایی  در هواپیما  ، ... ادامه مطلب »

شرکت هواپیمایی اطلس جت ترکیه

شرکت هواپیمایی اطلس جت ترکیه

شرکت هواپیمایی اطلس جت ترکیه مسافرینی  که به ترکیه مسافرت می کنند ، هواپیمایی اطلس جت برایشان نامی آشناست  . علاوه بر  پروازهای چارتر اطلس جت در سالهای  اخیر بین  شهر های مختلف ایران و ترکیه برقرار کرده است ، یکی از مشهورترین ایرلاین های داخلی در ترکیه میباشد . شرکت هواپیمایی اطلس جت در سال 2001  میلادی  و با ... ادامه مطلب »