آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » جاذبه های گردشگری استانبول

جاذبه های گردشگری استانبول

بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بازارهای سرپوشیده دنیا و مراکز خرید استانبول، با بیش از 3000 فروشگاه، فراتر از یک جاذبه گردشگری در استانبول به شمار می رود.. ادامه مطلب »

برج گالاتا استانبول

بر فراز برج گالاتا استانبول در منطقه بی اغلو ، مدرن ترین جاذبه گردشگری ترکیه، که قبلا محل زندگی ساکنان خارجی بوده، میتوانید نمای بی نظیری از شهر و دریای مرمره از میان شاخ طلایی را ببینید.. ادامه مطلب »

مسجد سلیمانیه استانبول

مسجد سلیمانیه استانبول

مسجد سلیمانیه استانبول یکی از هفت شگفتی استانبول، هرچند یکی از بزرگترین مساجد عثمانی به شمار نمی رود ولی مطمئنا یکی از با شکوه ترین و زیباترین دیدنیهای استانبول می باشد.. ادامه مطلب »

کاخ توپکاپی استانبول

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری استانبول، کاخ توپکاپی استانبول می باشد که محل زندگی سلاطین و همسرانشان بوده است.. توپکاپی با فضایی سرسبز و خزانه جواهرات و نمایی بی نظیر از دریایی مرمره، بسفر و گلدن هورن گردشگران تور ترکیه را به خود جذب می کند.. ادامه مطلب »

ایاصوفیه استانبول

ایاصوفیه استانبول

ایاصوفیه استانبول معروف به حقیا صوفیه، یکی از معروف ترین دیدنی های استانبول می باشد.. مسجد بزرگ و قدیمی آیا صوفیا تاریخی پیچیده و غنی دارد.. ادامه مطلب »

مسجد آبی استانبول

مسجد آبی استانبول

مسجد آبی استانبول (معروف به سلطان احمد سامی در ترکیه) یک مسجد تاریخی در استانبول می باشد.. این مسجد به مسجد آبی معروف است زیرا فضای داخلی با دیواره های کاشی آبی تزیین شده است.. ادامه مطلب »

آب تنی تو پارک آبی استانبول

http://ticket365.info

به بازیهای سرگرم کننده و هیجانی علاقه دارین ؟؟؟رفتین استانبول و از دیدن جاهای دیدنی و مکان های تاریخی خسته شدین ؟خب برین پارک آبی و یه تنی به آب بزنین !!!!!!خیلی هم راحت میشه رفت از جاهای مختلف دسترسی آسونی دارین که رایگان میبرنتون ، از میدون تکسیم ، از میدون پاشا ، از فاتیح ......اگر هم آب بازی رو دوست دارین میتونین برین به طبیعت گردی در استانبول یا تورهای یک روزه مناطق دیدنی استانبول دیدن کنین . ادامه مطلب »

شگفتی مکان های دیدنی استانبول

زندگی بدون تفریح و سرگرمی نه تنها خسته کننده است بلکه غیر ممکنه ......سفر به آدم یه شادی و سرگرمی میده ...سفر به استانبول هم شادی داره هم شمارو ماجراجو میکنه چون انقد راجع به مناطق تاریخی و جاهای دیدنیش داستان های جالب میشنوید که دلتون میخواد بیشتر سردر بیارید و از جالب ترین مکان های دیدنی استانبول بازدید کنین البته طبیعت گردی در استانبول شادی شما رو دو چندنان میکنه. ادامه مطلب »

تفریحات هیجانی در استانبول

http://ticket365.info

تو استانبول اصلا حوصله اتون سر نمیره چه خانواده باشین چه زوج جون باشین .یه عالمه از تفریحات سرگرم کننده :یه شب زنده داری هیجان انگیز و متنوع تو خیابون استقلال ،خرید قشنگ ترین سوغات ترکیه ، گشت و گذار تو طبیعت استانبول ،خوردن غذاهای محلی مث کباب ترکی .........و کلی کار دیگه همرا ما باشین تا بگم چی کار کنین . ادامه مطلب »

تورهای یک روزه مناطق دیدنی استانبول

http://ticket365.info

بیاین یه تنوعی به مسافرتتون بدین !!!!! هر تغییرو تنوعی به اندازه استراحت مفیده ..........آخه قراره فعالیت جسمی بیشتری داشته باشین و فردا صبح از هتل برین به طبیعت گردی در استانبول و از هوای آزاد لذت ببرین ،از خوردن غذاهای محلی ،از نبودن استرس های روزمره ،از هتلتون بپرسید ببینید تور های یه روزه حومه استانبول رو دارن ؟؟؟ ادامه مطلب »