آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » جاذبه های گردشگری جیپور

جاذبه های گردشگری جیپور

قلعه جایگرا جیپور هند

قلعه جایگرا جیپور هند

قلعه بزرگ جایگرا"Jaigarh Fort" در شهر جیپور که در سال 1726 ساخته شد یکی از جاذبه های گردشگری هندوستان به شمار می رود.. در دو طرف آن برج ها و دروازه های نگهبانی قرار گرفته اند و یکی از بزرگترین تانک های جهان در اینجا قرار دارد.. این تانک تابحال هرگز شلیک نکرده.. ادامه مطلب »

جیپور هند معروف به شهر صورتی

شهر صورتی جیپور

برای آشنایی با گذشته با شکوه شهر جیپور، باید سری به شهر قدیمی جیپور در هندوستان، معروف به شهر صورتی جیپور بزنید.. اصلی ترین جاذبه گردشگری شهر صورتی کاخ های با شکوه آن می باشد.. بناینگذار این شهر سوای جان سینگ که برای خوش آمد گویی به شاهزاده والز ادامه مطلب »

قلعه آمبر در جیپور

قلعه آمبر در جیپور

اگر حدود نیم ساعت به سمت مرکز شهر جیپور در هندوستان رانندگی کنید ،قلعه افسانه ای آمبر بر روی تپه ای مشرف به دریاچه مائوتا را خواهید دید.. قلعه آمبر در جیپور "Amber Fort Jaipur" خانه اصلی خانواده سلطنتی... ادامه مطلب »

کاخ زیبای جال محل جیپور

کاخ جال محل جیپور

شاید یکی از دنج ترین دیدنیهای هند در میان شلوغی های شهر، کاخ زیبای جال محل جایپور باشد.. جال محل که زمانی کاخ تابستانی ماهارجه بوده، در مرکز دریاچه ساگار قرار دارد.. دیوارهای سنگی رنگارنگ کاخ جال محل در جیپور، در تضاد کامل با آبهای آبی دریاچه می باشد.. از فضای داخلی کاخ... ادامه مطلب »

موزه آلبرت هال جیپور هند

موزه آلبرت هال جیپور هند

موزه آلبرت هال "Albert Hall Museum" یکی از موزه های شهر جیپور در راجستان هند، قدیمی ترین موزه هندوستان و موزه دولتی راجستان می باشد.. این ساختمان واقع در باغ رام نیواس، در بیرون شهر مقابل دروازه جدید، نمونه بی نظیری از معمای هندی... ادامه مطلب »

کاخ شهر جیپور هند

کاخ شهر جیپور هند

در بازدید از کاخ باشکوه سیتی پالاس در جایپور هند"City Palace Jaipur" ، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کشور هندوستان خواهید فهمید که خانواده سلطنتی جایپور، یکی از ثروتمندترین اقشار جامعه... ادامه مطلب »