آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » مراکز خرید جیپور

مراکز خرید جیپور

خیابان خرید میرزا اسماعیل جیپور

خیابان خرید میرزا اسماعیل جیپور

هنر سفال در جیپور خیلی جدی گرفته می شود و شما از لحظه ای که وارد بازار میرزا اسماعیل شوید، عاشق آثار سفالی خواهید شد.. به خیابان خرید میرزا اسماعیل جپیور، یکی از پر جنب و جوش ترین مراکز خرید هندوستان بروید و هر چه می خواهید بخرید.. این بازار از زمان پادشاه راجپوت معروف شد.... ادامه مطلب »

بازار کیشانپول جیپور

بازار کیشانپول جیپور

جیپور به دلیل میراث فرهنگی یکی از شناخته شده ترین جاذبه های گردشگری راجستان به شمار می رود.. جیپور پر از بازارهای خوب برای علاقمندان به خرید می باشد.. بازار کیشانپول جیپور "Kishanpol Bazaar" یکی از بهترین بازارهای هند برای خرید پارچه با قیمت مقرون به صرفه می باشد.... ادامه مطلب »

بازار نهرو جیپور

بازار نهرو جیپور

بازار نهرو جیپور "Nehru Bazaar Jaipur" یک بازار سنتی می باشد که به خاطر پوشاک، لوازم خانگی، کفش، کیف، و سوغاتش معروف است.. و همچنین در این بازار مغازه های متعددی وجود دارد که صنایع دستی راجستانی می فروشند.. یک بازار پر جنب و جوش رنگارنگ... ادامه مطلب »

بازار تریپولیا جیپور

بازار تریپولیا جیپور

اگر به جیپور سفر کنید، غیر ممکن است از بازار پر زرق و برق تریپولیا جیپور،"Tripolia Bazaar Jaipur" یکی از بهترین بازارهای هندوستان خرید نکنید.. این بازار بین ماناک چوک و چوتی چوپار قرار دارد.. حال و حوای سنتی این بازار شما را در خود غرق می کند.. حتی اگر روی مود خرید کردن نباشید... ادامه مطلب »

بازار باپو جیپور

بازار باپو هند

با توجه به در دسترس بودن محصولات راجستانی ، بازار باپو جیپور "Bapu Bazaar Jaipur" یکی از بهترین مکانهای خرید در هندوستان می باشد.. محصولات چرم و مجاری (نوعی کفش از چرم شتر) از معروف ترین کالاهایی هستند که در این بازار به فروش می رسد.. علاوه بر ... ادامه مطلب »

بازار جوهری جیپور هند

بازار جوهری جیپور هند

بازار جوهری جیپور هند یکی از قدیمی ترین بازارهای جیپور و نماینده ناب شهر صورتی راجستان می باشد که در و دیوار تمام مغازه های آن صورتی رنگ است.. اگر عاشق جواهرات هستید، این بازار سنتی بهترین... ادامه مطلب »