آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » هتل های گوانجو

هتل های گوانجو

بهترین هتل های 5 ستاره گوانجو

بهترین هتل های 5 ستاره گوانجو

بهترین هتلهای شهر گوانجو در زیباترین آسمان خراش های شیشه ای و برجسته واقع شدن.. امکانات درجه یک هتلهای گوانجو تمامی سلیقه ها رو راضی میکنه.. بهترین هتل های 5 ستاره گوانجو کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

10 تا از هتل های گوانجو با تخفیف!

10 تا از هتل های گوانجو با تخفیف!

قیمت هتل های گوانجو به قدری ارزان و مقرون به صرفه هستن که میتونین پولتون رو واسه چند روز اقامت بیشتر و تفریحات گوانجو خرج کنین.. واسه رزرو بهترین هتلهای شهر گوانجو از سایت ما اقدام کنین.. هتلهای پر طرفدار چین کدومن؟.10 تا از هتل های گوانجو با تخفیف! کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

10 تا از محبوب ترین هتل های گوانجو

میهمانان این هتلها تحت تاثیر سرویس دهی فوق العاده، امکانات رفاهی و تفریحی، و موقعیت خوبش قرار گرفتن، پس میتونین با خیال راحت یکی از این هتلها رو واسه اقامت در گوانگژو انتخاب کنین..هتلهای پر طرفدار چین کدومن؟ 10 تا از محبوب ترین هتل های گوانجو کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

6 هتل گوانجو با نمایی نفسگیر!

6 هتل گوانجو با نمایی نفسگیر!

میخواین برین چین؟ برای رفتن به گوانجو برنامه ریزی میکنین؟ پس برای اقامت رویایی و خاطره انگیز بهتره در هتلهای لوکس و 5 ستاره با نمایی بی نظیر اقامت داشته باشین..هتلهای پر طرفدار چین و 6 هتل گوانجو با نمایی نفسگیر! کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

5 هتل ارزان گوانجو

5 هتل ارزان گوانجو

فهرست بهترین هتلهای ارزان در گوانجو، گزینه های اقامت با کمتر از شبی 50 دلار رو بهتون معرفی میکنه.. اما فک نکنین که این هتلهای ارزان به معنای چشم پوشیدن از رفاه و آسایش هستش.. این هتلها تختی گرم و نرم ، راحت با سبک ساده و سرویس دهی بی نقص بهتون ارائه میکنه.. هر چند مث هتلهای لوکس گوانجو نیستن، ولی اگه به دنبال یه جای ساده و ارزان هستین، این بهترین انتخابه..5 هتل ارزان گوانجو کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

10 تا از شیک ترین هتل های گوانجو

10 تا از شیک ترین هتل های گوانجو

لوکس ترین هتلهای گوانگجو، قصری از خدمات و سرویس دهی بی عیب و نقص هستن.. با اقامت در برجسته ترین و قابل توجه ترین آسمان خراش های شهر، میتونین مطمئن باشین که به اندازه هزینه ای که دادین، از امکانات و خدمات رفاهی و تفریحی اون لذت میبرین..بهترین هتلهای شیک در گوانگژو و هتلهای پر طرفدار چین از ملحفه پنبه ای گرفته تا اینترنت پر سرعت و رستورانهای درجه یک، پکیجی کامل برای اقامتی دلپذیر دارن.. 10 تا از شیک ترین هتل های گوانجو کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

رمانتیک ترین هتل های چین

رمانتیک ترین هتل های چین

میخواین با همسرتون به ماه عسل برین؟ هنوز نمیدونین کدوم هتل رو انتخاب کنین؟ بهترین هتلهای رمانتیک در چین میتونن اقامتی بی نظیر، با تمامی امکانات رفاهی، نمایی بی نظیر و سرویس دهی بی عیب و نقص رو واستون فراهم کنن.. رمانتیک ترین هتل های چین.. با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

5 تا از ارزان ترین هتل های چین

ازونجایی که هتلهای مقرون به صرفه فهرست 5 تایی ما، از معروف ترین هتل ها در صنعت گردشگری بین المللی هستن، پس بهتره بدونین انتخاب هتلهای ارزان به این معنی نیستش که شما راحتی و آسایش خوتون رو واسه صرفه جویی فدا کنین!! همه این هتلها ، امکانات رفاهی لازم برای یه اقامت لذت بخش رو مهیا میسازن.. کجا میتونین اتاق با زیر 100 دلار پیدا کنین و این همه کیفیت داشته باشه؟! میخواین بدونین 5 تا از ارزان ترین هتل های چین کدومن؟ پس با من همراه بشین.. ادامه مطلب »

10 تا از شیک ترین هتل های چین

10 تا از شیک ترین ترین هتل های چین

به رغم اینکه بهترین هتلهای 5 ستاره و شیکی در چین پیدا میشه، ولی اگه بدونین چقد قیمت اتاق ها مناسب و مقرون به صرفه هستش،اصن از تعجب شاخ در میارین.. این فهرست 10 تایی که واستون فراهم کردیم از نظر کیفیت تضمین شده هستش.. از امکانات رفاهی اون گرفته تا خدمه سخت کوش و رستورانهای منحصر به فرد.. میخواین بدونین 10 تا از شیک ترین هتل های چین کدومن؟ پس با ما همراه بشین.. ادامه مطلب »