آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » گوانجو

گوانجو

در گوانجو چی بخوریم!

در گوانجو چه غذاهایی بخوریم؟ خب گوانجو یه عالمه غذا داره و همچنین یه عالمه رستوران و غذاخوری که در سراسر شهر پراکنده شدن.. 10 غذای چینی که دهان رو آب میندازه! رو امتحان کردین؟ میخواین بدونین در گوانجو چی بخوریم! پس با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

بهترین جاذبه های توریستی گوانجو

بهترین جاذبه های توریستی گوانجو

گوانگجو یکی از بزرگترین شهرهای استان گوانگدونگ و "زادگاه قدیمی جاده ابریشم" در چین به شمار میره.. در این شهر میتونین وقتتون رو صرف دیدن از جاهای بکر و دیدنی زیادی کنین.. بهترین جاذبه های توریستی گوانجو کدومن؟ با ما باشین.. ادامه مطلب »

5 غذای محلی گوانجو با طعمی عجیب!

5 غذای محلی گوانجو با طعمی عجیب!

تمام این ویژگی ها به شما یادآوری میکنه که چیزهای شگفت انگیزی انتظارتون رو میکشه مثل وقتی که توی یه رستوران عجیب و غریب منتظر سرو یه غذای ناآشنا هستین.. هیجا مث گوانگجو در چین نمیتونه غذاهای کانتونی فوق العاده و 10 غذای چینی که دهان رو آب میندازه! رو به رخ شما بکشه.. 5 غذای محلی گوانجو با طعمی عجیب! کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

5 دیدنی برتر گوانجو

5 دیدنی برتر گوانجو

جاهای زیادی برای دیدن و تفریحات بسیاری در گوانجو هستش.. یه تجربه خوب و یه سفربه یادموندنی ینی کشف تمام دیدنیها و تفریحات گوانجو.. میخواین بدونین 5 دیدنی برتر گوانجو کدومن؟ پس با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

10 تا از شیک ترین هتل های گوانجو

10 تا از شیک ترین هتل های گوانجو

لوکس ترین هتلهای گوانگجو، قصری از خدمات و سرویس دهی بی عیب و نقص هستن.. با اقامت در برجسته ترین و قابل توجه ترین آسمان خراش های شهر، میتونین مطمئن باشین که به اندازه هزینه ای که دادین، از امکانات و خدمات رفاهی و تفریحی اون لذت میبرین..بهترین هتلهای شیک در گوانگژو و هتلهای پر طرفدار چین از ملحفه پنبه ای گرفته تا اینترنت پر سرعت و رستورانهای درجه یک، پکیجی کامل برای اقامتی دلپذیر دارن.. 10 تا از شیک ترین هتل های گوانجو کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

10 رستوران فرهنگی گوانجو

گوانگژو سومین شهر بزرگ چین و پایتخت گوانگدونگ، یه کلان شهر شلوغ پلوغ هستش که در نزدیکی رود زیبا و اسرار آمیز مروارید قرار داره.. گوانجو زادگاه غذاهای کانتونی، و بهترین غذاهای چینی رو طبخ و سرو میکنه.. میخواین بدونین 10 رستوران فرهنگی گوانجو در این شهر تاریخی کدومن؟ پس با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

5 تا از معروف ترین مراکز خرید گوانجو

5 تا از معروف ترین مراکز خرید گوانجو

میخواین به گوانجو سفر کنین؟ به دنبال بهترین مراکز خریدش هستین؟ گوانگژو یکی از مهمترین مراکز تجاری در جنوب چین هستش.. میخواین بدونین 5 تا از معروف ترین مراکز خرید گوانجو کدومن؟ با ما همراه باشین.. ادامه مطلب »

5 تا از تفریحات برتر گوانجو

5 تا از تفریحات برتر گوانجو

گوانجو، سومین شهر بزرگ چین (بعد از پکن و شانگهای) با جمعیت 12 میلیونی و رشد سریع جمعیت، هستش.. ولی گوانگژو از شهر اروپایی و آمریکایی بزرگتره و همچنین قدیمی تر.. موقعیت خوبش در بین هنگ کنگ و ماکو، اون رو به مرکز تجاری برای گردشگران تبدیل کرده.. 5 تا از تفریحات برتر گوانجو کدومن؟ با ما باشین.. ادامه مطلب »