آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » رسیدگی به شکایات

رسیدگی به شکایات

 

در این وب سایت به عنوان یک سایت مرجع خدمات تخصصی در حوزه سفر و گردشگری و قوانین و مقرارتی وجود دارد که مقید به مقررات و قوانین تجارت الکترونیکی است، که به منظور حفظ حقوق صاحبان و مشتریان اجرای این قوانین برای مدیران مجموعه و کاربران الزامی است . کلیه قوانین و مقررات جاری در این وب‌سایت در زیر درج شده است و تعهد و به کارگیری این قوانین الزامی است.

توجه داشته باشید که استفاده شما از این وب سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد :

 

* استفاده شما از وب سایت و شرایط و ضوابط آن توسط قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران تعیین و نظارت می شود.

* ممکن است آژانس سعادت سیر بدون اعلام قبلی و آگاهی شما ، تغییرات مورد نظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدین وسیله اعلام می دارید كه استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های تنظیم شده بعدی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های قبلی خواهند شد.

* پذیرش قوانین و مقررات ذکر شده در زیر و نیز تغییراتی که در آینده در آن ایجاد می شود توسط اعضایی که در سایت ثبت نام می نمایند الزامی است:

* استفاده از محصولات و خدمات این سایت منوط به رعایت شرایط و ضوابط سایت است و در صورت نقض آژانس سعادت سیر می تواند سرویس و یا دسترسی شما را حتی بدون اطلاع قبلی قطع نماید . تبلیغ یا فروش هر گونه محصول که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم در سایت غیر مجاز می باشد .
* اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان در اختیار سایت و یا شرکت دیگری قرار نمی گیرد . آدرس پست الکترونیک شما در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و صرفا ارسال تقاضا برای شما از طریق فرم های سایت انجام می پذیرد . آژانس سعادت سیر می تواند اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد .

* هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سایت باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول می باشد . این مسئولیت شامل محتوا , عکس ها , فیلم ها و … می باشد .

* کاربر نباید در محتوای خود از هر گونه نوشته یا عکس غیر مجاز استفاده نماید . استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیر مجاز می باشد .ثبت لینک به هر سایت غیر مجاز ممنوع می باشد .

* ممکن است مطالب موجود در این سایت اشتباه بوده و یا غلط تایپی داشته باشد و اطلاعات ممکن است تغییر یافته یا بروز شود.

* هیچ مسئولیتی در برابر وب سایت هایی که ممکن است از این وب سایت به آنها لینک داده شود متوجه آژانس سعادت سیر نخواهد بود .

 

 

* خدمات و محتویات این وب سایت براى استفاده مشتریان و کاربران عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در این وب سایت اینترنتی متعلق به آژانس سعادت سیر می باشد و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

* استفاده از سایت به هرروشی اعم از “page-scrape” ، “robot” ، “spider” یا سایر ابزار اتوماتیك ، برنامه ، الگوریتم یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی ، مالكیت ، كپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می
باشد. همچنین به كارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای كسب اجزاء ، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هریك از قسمتها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از طریق هك كردن ، رمزگشایی و نیز سایر روش های غیرمجاز ممنوع می باشد.

* توجه داشته باشید که دربرگیری هریك از سایت های لینك شده دلیل بر تایید آن سایت لینك شده توسط آژانس سعادت سیر نمی باشد. بدین وسیله تایید می نمایید كه مسئولیت هرگونه استفاده از وب سایت با استناد بر سایت های لینك شده آن بر عهده کاربران می باشد.باشگاه گردشگری ایرانیان توصیه می نماید به دقت مراقب حق مالكیت و مابقی ضوابط و شرایط سایت های لینك شده مورد بازدید باشید .

* محتویات این وب سایت متعلق به آژانس سعادت سیر و توسط قوانین بین المللی كپی رایت محافظت می شوند. از جمله این محتویات میتوان به متن ها ، تصاویر ، لوگوها ، نمادها ،عكس ها و نرم افزارها ، اشاره کرد. هر گونه موارد استفاده همچون بازسازی ، تغییر ، مشاركت، انتقال ، چاپ مجدد ، نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت ممنوع می باشد.

* آژانس سعادت سیر از هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سایت را نگهداری نموده و در راستای سیاست حفظ حریم خصوصی عمل خواهد كرد.

* استفاده از از روش هایی كه موجب آسیب دیدگی ، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به وب سایت شود ، ممنوع می باشد. استفاده از وب سایت برای مقاصد زیر مجاز نمی باشد:

  • استفاده از وب سایت به شكلی كه موجب آزردگی ، ناراحتی یا هیجان بی مورد شود.

    • ارسال ، استفاده یا استفاده مجدد از موضوعات غیرقانونی ، توهین آمیز، فریب دهنده ، شرم آور ، افترا آمیز ، وقیح یا خطرناك.

  • ارسال ، استفاده یا استفاده مجدد از مطالب و موضوعاتی كه برای شخص ثالث مضر یا توهین آمیز بوده و شامل یا حاوی ویروس های نرم افزاری ، فعالیت های سیاسی ، درخواست های تجاری ، نامه های زنجیره ای ، یا هرگونه SPAM باشد.

 

 

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد