آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » ویزا » ویزای آفریقای جنوبی و انواع ویزای آفریقای جنوبی با قیمت

ویزای آفریقای جنوبی و انواع ویزای آفریقای جنوبی با قیمت

ویزای آفریقای جنوبی

South Africa Visa

 

 کشور آفریقای جنوبی بخاطر طبیعت بسیار زیبا یکی‌ از بهترین نقاط دنیا برای گردش و تفریح و حتی زندگی است، بهمین خاطر نیز گردشگران بسیاری به این کشور سفر می کنند، افراد بسیاری نیز برای اقامت موقت یا دائم آفریقای جنوبی اقدام می کنند.در حا‌ل حاضر نیز جمعیت قابل توجهی‌ از ایرانی‌ها و سایر نقاط جهان در آفریقای جنوبی مشغول به کار و تحصیل هستند. اما اصلی ترین موضوع برای اقامت در این کشور موضوع ویزا است. برای گرفتن ویزای آفریقای جنوبی با توجه با نوع ویزایی که میخواهید بگیرید به مدارک و امکاناتی نیاز هست که به تفصیل در زیر توضیح داده ایم.

 

ویزای آفریقای جنوبی

در صورتی که قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید، حتما مدتی پیش از سفر برای گرفتن ویزای آفریقا و همچنین خرید بلیط هواپیم آفریقای جنوبی اقدام کنید. هرچند گرفتن ویزای افریقا جنوبی پروسه خیلی زمانبری نیست اما برای تهیه مدارک و فراهم کردن مقدمات به وقت کافی نیاز دارید .

 

ویزای آفریقای جنوبی

انواع ویزای آفریقای جنوبی

 

 • ویزای توریستی آفریقای جنوبی
  • ویزای توریستی یک ماهه عادی
  • ویزای توریستی یک ماهه فوری

 

 • ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی
 • ویزای کارآفریقای جنوبی

 

ویزای آفریقای جنوبی

مــدارك لازم بــرای اخذ ویزای آفریقای جنوبی

 

   • اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار (گذرنامه حتما باید دو صفحه متقابل خالی داشته باشد).
   • فتوكپی از صفحات  گذرنامه و در صورت داشتن كپی ویزاهای قبلی آفریقای جنوبی از گذرنامه های قدیمی .
   • تكمیل فرم مشخصات فردی (به طور كامل).
   • 2 قطعه عكس 4×3 رنگی، زمینه سفید و كاملاً از رو به رو.(عكس ها باید با خودكار مشكی به لاتین پشت نویسی و امضاء شده باشند (شامل: نام و نام خانوادگی وتاریخ تولد به سال میلادی))
   • ترجمه انگلیسی تمام صفحات شناسنامه .
   • گواهی اشتغال به كار انگلیسی روی سربرگ شركت با مهر و امضاء یا ترجمه ی پروانه کسب با ذكر مشخصات مسافر.(در گواهی اشتغال به كار باید نام و سمت مسافر ، شماره گذرنامه ، تاریخ شروع  به كار ، طول مدت استخدام ،  میزان حقوق  و تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ تور ذكر شده باشد (همراه با مهر و امضاء توسط شركت))
   • پرینت بانكی انگلیسی  مربوط به ماه جاری و دو ماه قبل .

 

 

  توجه توجه :

*** در صورتی كه فرزندی قصد مسافرت با یكی از والدین خود را دارد باید حتما” رضایتنامه ی كتبی از دیگرولی  با ﺗﺄیید دادگستری و وزارت امور خارجه ارائه دهد.

ویزای آفریقای جنوبی

ویزای آفریقای جنوبی

 

ویزای توریستی آفریقای جنوبی

 

ویزای توریستی آفریقای جنوبی برای افرادیست  که به قصد بازدید و گردش می‌خواهند به آفریقای جنوبی سفر کنند. کسانی که این ویزا را دریافت می کنند اجازه‌ی کار یا اقامت بیشتر از مدت زمان اعتبار ویزا را ندارند.

این ویزا ممکن است بصورت عادی یا فوری صادر شود، برای صدور ویزای فوری زمان کمتری نسبت به ویزای عادی نیاز است.برای ویزای فوری 5 روز کاری و برای ویزای عادی 10 روز کاری نیاز است.

 

 

توجه توجه

*** ممکن است پلیس مرزی آفریقای جنوبی هنگام ورود به کشور، مدارکی را که به کنسول‌گری برای دریافت روادید ارائه کرده‌اید، از شما مجدداً بخواهد و اگر آن‌ها را به همراه نداشته باشید، احتمال دارد با وجود روادید قانونی، از ورود شما به خاک آفریقای جنوبی به دلیل همراه نداشتن مدارک جلوگیری کنند. پس فراموش نکنید مدارک را به صورت منظم شده تا پایان سفر همراه داشته باشید.

 

ویزای آفریقای جنوبی

ویزای آفریقای جنوبی

 

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی

 

اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی یکی از راه های ورود به کشور آفریقای جنوبی است.تحصیل در کشور آفریقای جنوبی در تمامی مقاطع امکان پذیر است. یازده دانشگاه آفریقای جنوبی مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد. تقریبا در دانشگاه های آفریقای جنوبی تمامی رشته ها ارائه می شود.

 

مزایای تحصیل در آفریقای جنوبی

 

   • هزینه زندگی نسبتا پایین نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی.
   • شرایط ساده تر برای اخذ ویزا
   • شرایط ساده تر برای پذیرش
   • تحصیل در کشوری انگلیسی زبان
   • امکان تمدید ویزای دانشجویی
   • امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکا
   • عدم نیاز به مدرک زبان برای بسیاری از دوره های زبان

ویزای آفریقای جنوبی

ویزای آفریقای جنوبی

 

ویزای کار آفریقای جنوبی

 

 

خرید کالا در آفریقای جنوبی در رابطه با قدرت جاییست که شما را به خود می‌خواند. این یکی‌ از دلیل عمده مهاجرت به آفریقای جنوبی است، زیرا نرخ مبادله رند به دلار یا پوند ۱۰یا ۱۷می‌باشد که این به نوبه خود بلا رفتن قدرت خرید را تضمین می‌کند.در حقیقت، در حا‌ل حاضر، نرخ رند به یورو ۱۴/۵و به دلار ۱۰می‌باشد.این به منزله‌ی آنست که قدرت خرید در آفریقای جنوبی، ۱۰یا ۱۴برابر می‌باشد.

کشور آفریقای جنوبی بزرگترین اقتصاد قاره آفریقاست.کشاورزی، صنایع مختلف اعم از تکنولوژی‌های نوین، ماشین الات صنعتی‌، معادن مختلف و توریسم فرصتهای بسیاری را برای کار و سرمایه گذاری در این کشور فراهم می‌آورند.

 

نکات مهم مربوط به ویزای کار آفریقای جنوبی

   • هیچ احتیاجی به آیلتس برای ویزای کار آفریقای جنوبی نیست.
   • ویزای کارزمان پایان نداشته و تا مادامی که در رشته ی مورد ویزا مشغول به کار باشید، این ویزا به صورت اتوماتیک تمدید میشود.این به معنی آنست که بعداز ۵سال شما امکان دریافت اقامت دائم دارید.
   • این ویزا در کوتاهترین زمان و طی‌ 4  تا  8 هفته دریافت میشود که به نوع خود یکی‌ از سریعترین انواع ویزاهاست.

ویزای آفریقای جنوبی

 

ویزای آفریقای جنوبی

 

اطلاعات سفارت آفریقای جنوبی در ایران

 

نام سفیر آفریقای جنوبی در ایران : ابراهیم محمد سالی

آدرس سفارت آفریقای جنوبی : تهران،تجریش، خیابان ولیعصر، خیابان فلاحی، خیابان یکتا، شماره ٥

تلفن سفارت آفریقای جنوبی : 22770286 ، 9 – 22702866

فاکس: 22719516
ساعت کاری سفارت آفریقای جنوبی : یکشنبه تا پنجشنبه 8-16 ، (جهت اخذ ویزا آفریقای جنوبی ) 9-12

 

download-icon1

برای دانلود  مطالب مربوط به ویزای آفریقای جنوبی اینجا کلیک کنید.

با ما تماس بگيريد

آخرین پرسش و پاسخ ها

سید مرتضی رفیعی

من به اتفاق خانواده ام بتعداد حد اقل 8 نفر در ماه مهر یا آبان قصد سفر به استانبول یا آنکارا را داریم چه زمانی بهتر هست برای خرید بلیط که ارزانتر تمام سود .


هستی پولادرکه

سلام وقت بخیر..من یه خوکچه هندی دارم که میخوام ببرم سوئد..ایا ایرلاین ترکیش این امکان و بهم میده که ببرم داخل کابین? چه کارایی باید انجام بدم ممنون میشم کمکم کنین


رضا غلامی در پاسخ می گوید :
سلام دوست عزیز متاسفانه ورود هرگونه حیوانی به داخل کابین ممنوع هست و تنها میتونید با تهیه جعبه یا قفس مناسب به قسمت بار تحویل بدید.
حسینی

سلام من برای تعطیلات نوروز عازم کشور تایلند هستم چون پرواز من با هواپمایی کویتی هستش میخواستم بدونم چون دوست دارم به مالزی و سنگاپور هم سفر کنم من میتوانم از بانکوک به این کشورها برم و مجدادا از فرودگاه بانکوک اینترنشنال به ایران برگردم رفت و برگشت من از طریق فرودگاه bkk هستش ممنونم


sahar در پاسخ می گوید :
جناب حسینی.. با سلام و درود به شما دوست عزیز.. بله مطمئنا میتونین.. در صورتی که برای ورود به مالزی و سنگاپور مشکلی نداشته باشین، میتونین به کمک همکاران ما در سعادت سیر، برنامه سفرتون رو جوری تنظیم کنین که پس از تایلند به مالزی و سنگاپور عازم بشین.. برای راهنمایی های بیشتر با شماره 43674041 تماس بگیرین..
علیرضا

سلام من میخوام برای این تابستون اقدام کنم برای تور پاریس ایا صدور روادید اینا خیلی پیچیدس و ممکنه نشه ؟ و اینکه من اکثر جاها دیدم تور ها نهایت برای پاریس یک هفتس ایا تور یک ماهه هم وجود داره ؟ تشکر


sahar در پاسخ می گوید :
علیرضای عزیز سلام.. برای ویزای اروپا مراحلی هس که باید طی بشه و اگه میخواین تور 1 ماهه برین، باید هماهنگی لازم انجام بشه.. با همکاران من در سعادت سیر تماس بگیرین .. اطلاعات کافی در این زمینه رو در اختیارتون میذارن..
علی فاتحی

بسیار جالب بود..ممنون از مطالب خوبی که قرار میدین


sahar در پاسخ می گوید :
سلام دوست عزیز.. ممنون از شما که ما رو همراهی میکنین.. امیدواریم همچنان بتونیم بهترین اطلاعات رو در سایت (http://ticket365.info/) برای شما فراهم کنیم..
+ پرسش و پاسخ های بیشتر

آخرین نظرات