آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » ویزا » ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور

Singapore Visa

 

همه کسانیکه قصد سفر به سنگاپور رو دارند ، باید اول ویزای سنگاپور  و بلیط سنگاپور تهیه کنند. برای اخذ ویزای سنگاپور اینطوری نمیتوانید با مراجعه به  سفارت و ارائه مدارک و پرداخت هزینه  ویزاتون رو بگیرید این کار قوانین خاصی دارد.قانون سفارت سنگاپور به این صورت هست که هیچ کس نمیتونه شخصی بره سفارت و خودش ویزا بگیره ، بلکه چند تا نمایندگی داره که مالایی هستند و باید از طریق اونها اقدام کنید و ویزا بگیرید . برای گرفتن ویزا ، صفحه اول پاسپورت و یک قطعه عکس رنگی  نیاز هست.

 

ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور

 

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای سنگاپور

 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • يك قطعه عكس 4*6 زمینه روشن
 • هزینه ویزا

 

انواع ویزای سنگاپور

 

 • ویزای توریستی سنگاپور

ویزای توریستی عادی

ویزای توریستی فوری

 • ویزای کار سنگاپور
 • ویزای تحصیلی سنگاپور

 

ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور

 

ویزای توریستی سنگاپور

به افرادی که با هدف گردشگری، به سنگاپور سفر  می کنند، ویزای توریستی سنگاپور تعلق می‌گیرد . جمهوری سنگاپور در ایران سفارت‌خانه ندارد و درخواست ویزا از طریق سفارت‌خانه‌های سنگاپور در دیگر کشورها انجام می‌گیرد.
عموماً ویزای توریستی سنگاپور به صورت یک ماهه صادر می‌شود و اجازه‌ی کار یا اقامت بیش از مدت اعتبار روادید را به مسافر نمی‌دهد. برای کار یا تمدید ویزا، شخص متقاضی باید با همراه‌ داشتن اصل گذرنامه به اداره‌ی مهاجران سنگاپور مراجعه کند.

 

singapore_visa2-iconاخذ ویزای عادی 18 روز کاری و ویزای فوری 9 روز کاری طول می کشد.

 

 

Singapore Visa0

ویزای کار سنگاپور


دیگر نقاط جهان افرادی برای کار به سنگاپور می روند و بهمین دلیل نیاز به ویزای کار دارند و کاملا مشهود است که بدون آن کار در کشور سنگاپور غیر مجاز می باشد. ویزای کار سنگاپور انواع مختلفی دارد که با اجازه کار برای کارجویانی که مهارت کمتری دارند آغاز می گردد و به رده P1 و P2 می رسد که این افراد بسیار حرفه ای هستند و از لحاظ آموزشی و سوابق کاری دارای اعتبار می باشند.

 

انواع ویزای کار سنگاپور

 

 •  SINGAPORE EMPLOYMENT PASS

به این ویزا ویزای E یا EP هم گفته می شود ،این ویزای برای افراد حرفه ای بین المللی،پرسنل مدیریتی (مدیر عامل،مدیر کل و مدیر اجرایی) و در کل مدیران ومتخصصانی است که تمایل به کار در سنگاپور را دارند . متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از 3000 $ باید داشته باشند.

 

 

 • SINGAPORE ENTREPRENEUR PASS

این ویزا بنام EntrePass نیز شناخته می شود.این ویزا برای افرادی است که ممکن است تحصیلات و مهارت خاصی نداشته باشند اما سابقه شراکت یا داشتن تجارتی موفق دارند و یا اینکه دارای ایده های نوآورانه و خلاقانه هشتند که چشم انداز شغلی خوبی از لحاظ اقتصادی در آینده بهمراه خواهد داشت. متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از 3000 $ باید داشته باشند.

 

 

 • SINGAPORE PERSONALISED EMPLOYMENT PASS

این نوع ویزا بر اساس شایستگی های یک فرد صادر شده و مستقل از هر کارفرمایی می باشد.دارندگان ویزای (PEP) می توانند کارفرمایان خود را بدون تاثیر در وضعیتشان تغییر دهند و آنها می تواند برای ارزیابی فرصت های شغلی در سنگاپور حد اکثر برای شش ماه در آنجا بمانند.مدت این ویزا پنج ساله است و بعد از آن غیر قابل تمدید می باشد.برای واجد الشرایط بودن حقوق فرد در شش ماه گذشته باید حداقل S$8,000 در ماه بوده باشد .

 

 • WORK PERMIT SCHEME

اجازه کار (WP) معمولا برای کارگران ماهر و نیمه ماهر خارجی صادر می گردد.مدت زمان اجازه کار بطور کلی دو سال می باشد و به اعتبار گذرنامه فرد ،ضمانت نامه بیمه یا بانکی و مدت اشتغال کارگر هر کدام کوتاه تر باشد بستگی دارد.این افراد فقط تحت نظارت کارفرما و در شغل تعیین شده می توانند کار کنند و برای واجد الشرایط بودن حقوق 2000 $ یا کمتر هم می تواند باشد.

 

                       1- WORK PERMIT: S PASS   

این ویزای کار برای کارگران با مهارتی در سطح متوسط در نظر گرفته شده است که توسط شرکت هایی که در سنگاپور فعالیت می کنند استخدام می شوند.پذیرفتن متقاضیان بر اساس یک سیستم امتیاز بندی انجام می شود که عبارتند از:درآمد،تحصیلات ،مهارت ها ،نوع شغل و میزان سوابق کاری.سهمیه تعداد دارندان این ویزا کمتر از 25 درصد کل شرکت هایی است که نیاز به نیروی کار دارند. متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از 3000 $ باید داشته باشند. متقاضیان برای واجد الشرایط بودن باید درآمدی بالاتر از 2000 $ باید داشته باشند.

 

                   2- WORK PERMIT: MISCELLANEOUS WORK PASS

اتباع خارجی برای کار در کشور سنگاپور در زمان کوتاه حداکثر 60 روزه باید از این نوع ویزا استفاده کنند.این ویزا جایگزین ویزای Professional Visit Pass شده است.

 

 

 • TRAINING EMPLOYMENT PASS

دانشجویان خارجی دوره کارشناسی یا جویندگان کار برای انجام و گذراندن آموزش های عملی در رابطه با حرفه ،تخصص ،مدیدیت یا مشاغل اجرایی می توانند از این ویزا استفاده کنند.اگر متقاضی در مقطع کارشناسی از دانشگاه های مورد تایید باشد این موضوع باید بخشی ضروری از دوره کارشناسی و گرفتن مدرکش باشد.درآمد ثابت و ماهیانه متقاضیان باید حداقل 2800 دلار باشد و مدرکی قابل قبول ارائه دهند.

 

 • MULTIPLE-JOURNEY BUSINESS VISA

این نوع ویزا عبور و مرور مدیران کسب و کارهای گوناگون که نیاز به تردد به کشور سنگاپور را دارند تسهیل می گرداند.استفاده از این ویزا بنفع تاجران و سرمایه گذارانی است که مکررا به سنگاپور برای تجارتو سرمایه گذاری سفر می کنند.

 

 • WORK HOLIDAY PROGRAMME

این ویزای بیشتر مورد علاقه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 17 تا 30 ساله است که از دانشگاه های مورد تایید در استرالیا ،فرانسه ،آلمان ،هنگ کنگ،ژاپن ،نیوزیلند و آمریکا فراغ التحصیل شده اند.این ویزا بمدت شش ماه است و چون مدت زمان آن کوتاه است متقاضی در هر حرفه های که بخواهد می تواند مشغول بکار شود.

 

Singapore Visa0

ویزای تحصیلی سنگاپور

این ویزا برای کسانی است که میخواهند برای ادامه تحصیل به سنگاپور بروند بهمین منظور نیز باید از دانشگاه های سنگاپور پذیرش بگیرند و براس ویزای تحصیلی سنگاپور اقدام کنند.

برای دانلود این مطالب اینجا کلیک کنید.

ايا نرخ بليط هواپيما مصوب ميباشد؟

کلاس هاي پروازي چيست ؟

ايا نرخ هايي که در برد بالا امده ثابت ميباشد ؟

ايا تجربه و مهارت کانتر بليط تاثيري در کم و کيف بليط دارد؟

پرواز ها چارتري چيست و آپشن آن نيز ارايه مي گردد؟

با ما تماس بگيريد

آخرین پرسش و پاسخ ها

سوسن

با سلام و خسته نباشید، اینجانب برای 1 دی قصد سفر به اشتوتگارت دارم، با دعوتنامه، در مرحله مصاحبه هستم و تقاضای راهنمایی برای قیمت بلیط و مدت انتظار در فرودگاه سابیها را از شما دارم. با تشکر فراوان


رضا غلامی در پاسخ می گوید :
با سلام خدمت شما این پرواز با ایرلاین های مختلفی انجام میشه. ظاهرا نظر شما ایرلاین ترکیش هست. نرخ پایه ای که من برای این پرواز با این ایرلاین دیدم 1.500.000 تومن بود. با ایرلاین الاتحاد یه کم ارزونتر بود.البته برای کلاس پروازی اکونومی.و تقریبا استاپی که داره از حدود 1 ساعت تا 12 ساعت بود. برای اینکه بتونید اطلاعات دقیقتری بدست بیارید با کارشناس ما صحبت کنید و شرایطتون رو توضیح بدید. مطمئنا بهترین گزینه رو به شما معرفی میکنه. با شماره 43674000 تماس بگیرید و رو بگیرد و با صحبت کنید. امیدواریم مصاحبه خوبی داشته باشید.
محمد

ارزانترین بلیط رفت و برگشت 94/7/1 رو خریدارم تماس بگیرید.


رضا غلامی در پاسخ می گوید :
سلام دوست عزیز لطفا مبدا و مقصد رو اعلام کنید تا همکاران برای شما چک کنند.
مهدي

با سلام ، آيا كپي بليط جهت دريافت ارز مسافرتي مشكلي ايجاد نمكند ؟


رضا غلامی در پاسخ می گوید :
با سلام آقا مهدی این کار امکان نداره باید بلیط مهر شده را برای گرفتن ارز ارائه بدید.
مهدی

سلام. وقت بخیر من دنبال ارزون ترین قیمت بلیط شیراز مسقط هستم. میخواستم راهنمایی بفرمایید. با تشکر.


رضا غلامی در پاسخ می گوید :
اقا مهدی سلام ذکر نکردید که بلیط رو برای چه تاریخی میخواید. قیمت این بلیط توی تاریخ های مختلف و با ایرلاینهای مختلف متفاوته ، و بین 600 هزارتومان تا 2 میلیون تومان متغییر هست. اگه اطلاعات بیشتری میخواید با شماره 43674000 صحبت کنید. سفر خوبی داشته باشید.
مجید غلامی

با عرض سلام میخواستم بدونم برای سفر به ونیز چقدر هزینه داره


+ پرسش و پاسخ های بیشتر

آخرین نظرات