آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » alanya

alanya

آلانیا شهر ساحلی توریستی ترکیه

آلانیا (Alanya) نیز مانند آنتالیا یکی دیگر از شهرهای ساحلی ترکیه است که توریست های بیشماری برای استراحت به این شهر زیبا سفر می کنند. بهترین گزینه برای تفریح در این شهر ساحلی پلاژهای بینظیری است که برای مسافران در نظر گرفته شده است. برای تفریح و گشت گذار میتوانید از دیگر قسمت های شهر هم دیدن کنید، مکان های تاریخی آلانیا مثل شهر تاریخی الیمپس آلانیا و مساجد و موزه های آلانیا و همچنین ییلاقات آلانیا همه مکان های برای تفریح است. هتل های آلانیا هم مانند آنتالیا غالبا امکانات خوبی را در اختیار مسافران خود قرار می دهند. رستوران های این شهر هم علاوه بر غذاهای ترکی، غذاهای بین المللی را به توریست ها عرضه می کنند.

 

آلانیا شهر جاذبه های گردشگری متنوع

تفرجگاه ها و مناطق تفریحی متنوعی در آلانیا وجود دارند که با مناطق تاریخی آلانیا و همچنین پارک هایی که در این شهر هستند همگی فرصتی را برای توریست ها بوجود آورده که با استفاده از جاذبه های گردشگری آلانیا (Alanya Attractions) لحظه های خوبی را در خاطر خود ثبت کنند. از جاذبه های گردشگری و توریستی آلانیا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
قلعه تاریخی آلانیا ترکیه

موزه کیزیلکولی در آلانیا

مسجد امیر بدرالدین آلانیا ترکیه

پلاژها و پارکهای آبی آلانیا

ییلاقها و تفریح گاههای شهر آلانیا

غار چاتاک آلانیا

ارک استراحتی اولاش آلانیا

 

غذاهای بین المللی و دریایی در رستوران های آلانیا

ما هم میدونیم یه قسمت مهم از سفر به کشورهای خارجی وعده های غذایی هست به همین خاطر هم توضیحات متنوعی درباره غذاهای ترکی و غذاهای بین المللی و غذاهای دریایی که در  رستوران های آلانیا (Alanya Restaurants) سرو می شود اطلاعاتی در اختیار گردشگران قرار داده ایم. معرفی بهترین رستوران های آلانیا و پیشنهادهایی برای تست کردن بعضی غذاهایی که مطمئنا از امتحان آن ها لذت خواهید برد را به شما معرفی می کنیم. حتما به رستوران های اس شهر ساحلی سری بزنید و لذت تجربه صرف غذا در سواحل آلانیا را تجربه کنید.

 

 

هتل های ساحلی و زیبای آلانیا

چون شهرهایی مانند آنتالیا و آلانیا شهرهایی کاملا توریستی هستند، هتل های این شهرها از نظر امکانات و همچنین فراهم کردن اوقات خوش برای توریست هابی نظیر هستند. هتل های آلانیا (Alanya Hotels) با قیمت ها و امکانات متنوع در اختیار گردشگران هستند و امکان رزرو هتل با توجه به خواسته مسافران وجود دارد. هتل های ساحلی آلانیا بسیار زیبا هستند و امکاناتی نظیر پارک های آبی و پلاژهای اختصاصی برای مسافران در نظر گرفته شده است. از طریق آژانس های هواپیمایی میتوانید برای رزرو هتل در آلانیا و همچنین گرفتن تور آلانیا اقدام کنید.

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد