آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » نمایشگاه

بایگانی وبلاگ

نمایشگاه فناوری اطلاعات و رباتیک دبی

نمایشگاه فناوری اطلاعات و رباتیک دبی

 نمایشگاه فناوری اطلاعات و رباتیک دبی  Conference on Information Technology And Robotics      نمایشگاه فناوری اطلاعات و رباتیک دبی یک رویداد بین المللی است که توسط شرکت فناوری N&N  سازماندهی شده است. این کنفرانس تمامی حوزه های علمی مثل نرم افزاری، سخت افزاری، محاسبات تکمیلی و مدل های زیستی را تحت پوشش قرار میدهد.   حدود 5000 غرفه دار ... ادامه مطلب »

نمایشگاه صنعت غذایی هند

نمایشگاه صنعت غذایی هند Food & Technology Expo     نمایشگاه صنعت غذایی هند یک رویداد ایده آل برای این صنعت به شمار می رود. این رویداد یکی از بزرگترین و پر طرفدار ترین نمایشگاه ها در منطقه هند است. غرفه داران می توانند بکه های تجاری جدید ایجاد کنند و در بازار رقابتی موقعیت خوبی برای خود به وجود ... ادامه مطلب »

نمایشگاه معدن ترکیه

نمایشگاه معدن ترکیه

نمایشگاه معدن ترکیه Mining Fair     نمایشگاه تجهیزات معدن ترکیه رویدادی سه روزه می باشد که در تاریخ 27 تا 29 آگوست 2015 در مرکز نمایشگاهی استانبول برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به نمایش محصولات و فعالیت شرکت های مربوطه، اداره جات و شرکت های واردات و صادرات، شرکت های سنگ معدن و مواد معدنی می پردازد. چرا نمایشگاه ... ادامه مطلب »

نمایشگاه جواهرات روسیه

نمایشگاه جواهرات روسیه

نمایشگاه جواهرات روسیه Interjeweller Expo     نمایشگاه جواهرات روسیه رویدادی است که حدود یک هفته ادامه خواهد یافت. این نمایشگاه یک رویداد معروف است که بازدیدکنندگان پولدار و مهمی را به خود جذب می کند و شور و شوق زیادی برای دیدن زیورآلات، سنگ های قیمتی، الماس و مهره های قیمتی دارند. این رویداد فرصتی مناسب برای ایجاد روابط ... ادامه مطلب »

نمایشگاه تونل ترکیه

نمایشگاه تونل ترکیه

 نمایشگاه تونل ترکیه Tunnel Expo Turkey   ترکیه در بخش تونل زنی به سرعت در حال پیشرفت می باشد. این نمایشگاه تونل ترکیه بر سرعت رو به رشد این صنعت تمرکز دارد. متخصصین درجه یک در این صنعت، در این رویداد شرکت می کنند و بهترین محصولات و خدمات و ماشین آلات را به نمایش می گذارند. پس بدون هیچ ... ادامه مطلب »

نمایشگاه مهمانداری هند

نمایشگاه مهمانداری هند

نمایشگاه مهمانداری هند India Hospitality Expo     نمایشگاه مهمانداری هند یک نمایشگاه تجاری بین المللی در صنعت مهمانداری در تایلند می باشد. برخی از غرفه داران نمایندگانی از سوی خود به این نمایشگاه فرستاده و بروشور و مجلات و اطلاعیه هایی را در در مورد تجارت خود در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند.   این نمایشگاه لوازم و ... ادامه مطلب »

نمایشگاه قهوه آمریکا

نمایشگاه قهوه آمریکا

نمایشگاه قهوه آمریکا International Coffee Show       این رویداد به منظور توسعه کسب و کار شرکت کنندگان، و ایجاد روابط کسب و کار جدید در منطقه است. در نمایشگاه قهوه و چای ،کاکائو و چای ، تولید کنندگان و خدمات، قهوه ، ابزار و لوازم جانبی، تصفیه و تمیز کردن محصولات، دولت، انجمن ها، موسسات، ماشین آلات و ... ادامه مطلب »

نمایشگاه مس شانگهای

نمایشگاه مس شانگهای

نمایشگاه مس شانگهای Copper China     این رویداد بین المللی به نمایش محصولاتی در سطح جهانی می پردازد و موقعیتی مناسب برای گردهمایی سازندگان تجهیزات فراهم می آورد تا فرصت های تجاری نامحدود در محصولات صنعتی، مواد معدنی و سنگ های معدنی را کشف کنند.   چین بزرگترین مصرف کننده مس در دنیا می باشد و همچنین به بزرگترین ... ادامه مطلب »

نمایشگاه آلومینیوم چین

نمایشگاه آلومینیوم چین

نمایشگاه آلومینیوم چین Aluminum China     در این رویداد مهم محصولات نیمه تمام شده، نیمه فابریک، مواد اولیه، مواد کار، لوازم اولیه محصولات فلزی، محصولات ذوب مجدد، پودر، خمیر، پشم، اسفنج، فلزات و سنگهای معدنی، خدمات تجارتی به نمایش گذاشته میشود.     با نیازهای بازار داخلی و مزیت قیمت مناسب در بازار جهانی، گمان می شود که صنعت ... ادامه مطلب »

نمایشگاه شیلات و غذای دریایی چین

نمایشگاه شیلات و غذای دریایی چین Fishery & Seafood Expo     این رویداد دانشمندان، محققان، مهندسان و دانشجویان از سراسر دانشگاه های دنیا را گرد هم می آورد و تحقیقات و پروژه های در حال اجرا را به بحث و بررسی می گذارند.   بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا گرد هم می آیند و محصولاتی مثل ماهی تازه ، ... ادامه مطلب »