آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » ایرلاین خارجی » ایرلاین ایرفلوت

ایرلاین ایرفلوت

ایرلاین ایرفلوت

Aeroflot Airlines

Aeroflot Airline2

 

aeroflot1 شرکت هواپیمایی ایرفلوت روسیه اپراتور پروازهای داخلی و خارجی در کشور روسیه بوده، مقر این شرکت هواپیمایی فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو است.لوگوی ایرلاین ایرفلوت حامل پرچم روسیه است . ایرلاین آئرفلوت بزرگترین خط هواپیمایی در روسیه است.

aeroflot_airline11-ticket
aeroflot1هواپیمایی آئروفلوت در سال ۱۹۲۳ تاسیس  شده است و یکی از قدیمی‌ترین خطوط هوایی جهان است، که ریشه‌های آن، به بازمی‌گردد. در زمان اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی بصورت کاملأ دولتی اداره می‌شد و بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان به‌ شمار می‌آمد.

aeroflot_airline6-ticket

aeroflot1پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ساختارش شرکت هواپیمایی ایرفلوت تغییر پیدا کرد و بصورت نیمه‌دولتی درآمد. امروزه کماکان اکثریت سهام آئروفلوت (۵۱٪) در اختیار دولت روسیه می‌باشد.

aeroflot_airline4-ticket

aeroflot1بعدها این شرکت  در زمینه های مختلف پیشرفت کرد.و در سال 2006 دهمین ایرلاینی بود که به گروه اسکای (Sky Team) پیوست.و اولین هواپیمایی باربری در اتحاد جماهیر شوروی بود.در سال 2009 اعلام کرد که برنامه هایی برای پیشرفت خود در زمینه کارگو را دارد. ناوگان ایرلاین ایرفلوت در حال حاضر بیش از ۳۰۰ هواپیمای بوئینگ و ایرباس است.

 

Aeroflot Airline01
aeroflot1ایرلاین ایرفلوت Aeroflot Airlines داری مقاصد مختلفی در قاره های زیر است:

  • آفریقا
  • آسیا
  • اروپا
  • آمریکا
  • استرالیا

aeroflot_airline3-ticket

فروش بلیط هواپیما مسکو با ایرفلوت

فروش بلیط هواپیما مسکو با ایرفلوت       بلیط روسیه با ایرلاین های مختلفی انجام می شود که به شهرهای مختلف روسیه پرواز دارند و بلیط مسکو را نیز عرضه می کنند. در این قسمت لیست ایرلاین هایی که به مسکو پرواز دارند قرار داده ایم. ایرلاین لوفتهانزا ایرلاین امارات ایرلاین الاتحاد ایرلاین ترکیش ایرلاین ایران ایر ایرلاین قطر ... ادامه مطلب »