آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » ایرلاین خارجی » ایرلاین ایر آسیا- AirAsia Airlines | بلیط ایرآسیا

ایرلاین ایر آسیا- AirAsia Airlines | بلیط ایرآسیا

ایرلاین ایرآسیا

AirAsia Airlines

رزرو و خرید بلیط ایرآسیا از شرکت های هواپیمایی ارزان‌ قیمت ایرلاین ایرآسیا مالزی . سعادت سیر نمایندگی رسمی فروش بلیط های ایرآسیا در تهران.

ایرلاین ایر آسیا چارتر کننده پرواز تهران به مالزی است. پرواز ایرآسیا بصورت صبح به شب از تهران به کوالالامپور انجام می شود. میزان بار پرواز ایرآسیا 20 کیلو گرم و پذیرای نیز در طول پرواز انجام می شود.

Air-Asia001

Air-Asia06یکی از شرکت های هواپیمایی ارزان‌ قیمت ایرلاین ایرآسیا مالزی است . شرکت های هواپیمایی ایر آسیا به اکثر کشورهای آسیای شرقی پرواز مستقیم دارد . ایر آسیا به ایران در خاورمیانه و بریتانیا پرواز مستقیم از کوالالامپور دارد.مسافران میتوانند برای اینکه سفر ارزانتری داشته باشند بلیط هواپیما مالزی و بلیط هواپیما کوالالامپور خود را از هواپیمایی ایرآسیا تهیه کنید.

Air-Asia-003

Air-Asia06 ایرلاین ایراشیا ایرلاین ارزان‌ قیمت است ، و بهمین دلیل در جهان به بهترین خطوط هوایی کم هزینه معروف شده است. برای همین دلیل مسافران بسیاری پروازهای خود را با این ایرلاین انجام میدهند.

Air-Asia016

Air-Asia06شرکت هواپیمایی Air Asia بجز در مسیر های داخلی مالزی به 22 کشور پرواز دارد.در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۱ اعلام شد که ایرآسیا سفارش خرید ۲۰۰ فروند هواپیمای ایرباس A320neo را به کمپانی ایرباس داده‌است.هم اکنون نیز پروازهای تور مالزی یا پرواز ایر آسیا انجام میشود.

بلیط ایر آسیا

بلیط ایر آسیا را میتوانید بجز در مسیر های داخلی مالزی برای 22 کشور جهان هم خریداری کنید. ایر آسیا Air Asia  یکی از ارزانترین شرکت های هواپیمایی جنوب شرق آسیا در مالزی است. ایرلاین ایر آسیا از کوالالامپور به اکثر کشورهای آسیای شرقی، خاورمیانه ، بریتانیا استرالیا و … انجام می شود.     از طریق پرواز ایرآسیا میتوانید بلیط ... ادامه مطلب »

فروش بلیط ایرآسیا به کوالالامپور با قیمت ویژه

بلیط ایر آسیا

فروش بلیط ایرآسیا به کوالالامپور با قیمت ویژه   ایرآسیا ایرلاین مالزی است که دوباره کار خود را در ایران از سرگرفته، بزودی بلیط مالزی را با قیمتی مناسب به مسافران خود عرضه می کند. و مسافران میتوانند بلیط ارزان مالزی را از این ایرلاین تهیه کنند.   ایرآسیا ایرلاین ارزان‌ قیمتی است ، و بهمین دلیل در جهان به ... ادامه مطلب »

ایرلاین ایر آسیا مالزی

ایرلاین ایر آسیا

ایرلاین ایرآسیا مالزی Air Asia Airline  شرکت هواپیمایی ایر آسیا مالزیایی است. این شرکت به اکثر کشورهای ی شرقی پرواز مستقیم دارد . همچنین این شرکت به ایران در خاورمیانه و بریتانیا پرواز مستقیم از کوالالامپور دارد. ایرلاین ایرآسیا  ارزان‌ قیمت است ، و ایرلاین های ارزان است بهمین دلیل در جهان به بهترین خطوط هوایی کم هزینه معروف شده است. بهمین ... ادامه مطلب »