آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » ایرلاین داخلی » ایرلاین معراج

ایرلاین معراج

ایرلاین معراج

Meraj airline

 ایرلاین معراج

هواپیمایی معراج یکی از شرکتهای هواپیمایی خصوصی کشور ایران است که در سال ۱۳۸۹ با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس گردید. دفتر اصلی این شرکت در تهران قرار دارد.

 

 ایرلاین معراجمقاصد داخلی ایرلاین معراج:

تیک کیش                            تیک کرمانشاه

تیکمشهد                            تیک نجف 

تیکشیراز                             تیک کویت 

تیکاصفهان                           تیکاستانبول

 ایرلاین معراجمقاصد خارجی ایرلاین معراج:

تیکترکیه 

تیکمالزی

تیکنجف

ایرلاین معراج

هرچند اطلاعات کلاس های پروازی ایرلاین معراج در  مطلبی به طور جداگانه ذکر شده است.بطور کلی هواپیما معراج 2 کلاس پروازی دارد :

      • کلاس اکونومی (عادی)
      • کلاس تجاری

کارکنان شرکت هواپیمایی معراج

پرسنل ایرلاین معراج پس از طی مراحل استخدام تحت نظر بسیاری از مدیران حرفه ای و طراز اول این صنعت که در هواپیمایی معراج مشغول به خدمت هستند آموزش و بکارگیری میشوند .استفاده از بهترین کادر خلبانی و مهندسین فنی در کنار بازرسی های مستمرکارشناسان ایمنی وسلامت پرواز کمک شایانی به سرویس دهی سریع , مطمئن و ایمن به مسافرین کرده است.

کارکنان شرکت هواپیمایی معراج

کلاس صندلی های هواپیما در ایرلاین معراج

کلاس صندلی های هواپیما در ایرلاین معراج

کلاس صندلی های هواپیما در ایرلاین معراج هواپیمایی معراج دارای 2 کلاس پروازی میباشد.   کلاس اکونومی (عادی) در کلاس عادی هواپیمایی معراج فاصله صندلی ها بر اساس استانداردهای بین المللی برای مسافرین در نظر گرفته شده تا لذت پروازی مطمئن را همراه با احساس راحتی و آرامش تجربه نمایند. کلاس تجاری در کلاس تجاری هواپیمایی معراج در ایرباس های این ... ادامه مطلب »

کارکنان شرکت هواپیمایی معراج

کارکنان شرکت هواپیمایی معراج

کارکنان شرکت هواپیمایی معراج پرسنل ایرلاین معراج پس از طی مراحل استخدام تحت نظر بسیاری از مدیران حرفه ای و طراز اول این صنعت که در هواپیمایی معراج مشغول به خدمت هستند آموزش و بکارگیری میشوند .استفاده از بهترین کادر خلبانی و مهندسین فنی در کنار بازرسی های مستمرکارشناسان ایمنی وسلامت پرواز کمک شایانی به سرویس دهی سریع , مطمئن ... ادامه مطلب »

مهمانداران شرکت هواپیمایی معراج

مهمانداران شرکت هواپیمایی معراج

مهمانداران شرکت هواپیمایی معراج   ایرلاین معراج دارای گروه مهمانداری متشکل از سر مهمانداران مجرب و حرفه ای و همچنین مهمانداران هواپیمایی معراج جوان و لایق میباشد که با رعایت خط مشی شرکت  درحال ارائه سرویسهای متنوع و ایمن به مسافرین میباشند.این مهمانداران با دقت نظر و کارشناسی دقیق انتخاب وپس از گذراندن دوره های آموزشی لازم مطابق با استانداردهای ... ادامه مطلب »

ناوگان هواپیمایی معراج

ناوگان هواپیمایی معراج

ناوگان هواپیمایی معراج ایرلاین معراج با دارا بودن دو فروند از آخرین سری ایرباس 600-A300 ، دو فروند ایرباس مدرن A320 و يك فروند ايرباس مدرن A321 جهت ارائه خدمات بهتر و ایمن تر به مسافران به خود افتخار میکند . ادامه مطلب »

لوگوی شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج

لوگوی شرکت هواپیمایی معراج Meraj Airline Logo لوگو ایرلاین معراج نمایانگر کارکرد، جایگاه، نام، اهداف و در نهایت نشاندهنده هویت سازمان می باشد. نشان هواپیمایی معراج ترکیبی است از دایره با دو بال نمادین به مفهوم پرواز و استفاده از رنگهای آبی و قرمز که رنگ سازمانی این هواپیمایی میباشد. دایره در وهله اول نقطه ای است گسترش یافته و ... ادامه مطلب »

شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج Meraj Airline در سال 1389 ایرلاین معراج منطبق با استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس و خدمات رسانی به مشتریان محترم را آغاز نمود . شرکت هواپیمایی معراج با استفاده از تجارب مدیران و پرسنل خود ، خدمات  رسانی  به مشتریان را با استانداردهای بالای فنی و عملیاتی در بستر جدیدی از ارائه خدمات و احترام به مشتری ... ادامه مطلب »