آخرین ها بلیط و قیمت بلیط
خانه » فرودگاه

فرودگاه

فرودگاه بین المللی ونکوور

http://ticket365.info/

فرودگاه بین المللی ونکوور Vancouver International Airport باند اصلی فرودگاه بین المللی ونکوور از بتن ساخته شده و طول باند آن ۳۰۲۹ متر است. این فرودگاه در شهر ونکوور کشور کانادا قرار دارد و در ارتفاع ۴ متری از سطح دریا واقع شده است. با توجه به بررسی های صورت گرفته، بیش از 681 شرکت هواپیمایی و 725 فرودگاه، فرودگاه ... ادامه مطلب »

فرودگاه آبی بندرگاه ونکوور

http://ticket365.info/

فرودگاه آبی بندرگاه ونکوور Vancouver Harbour Water Airport   کد فرودگاه: IATA: CXH – ICAO: CYHC نوع فرودگاه:همگانی شهر: ونکوور، بریتیش کلمبیا موقعیت: کانادا ارتفاع از سطح دریا:۰ فوت / ۰ متر [/checlklist] فرودگاه آبی بندرگاه ونکوور یکی از فرودگاه های ونکوور است، در واقع در این منطقه 2 فرودگاه وجود دارد که دیگری فرودگاه بین المللی ونکور است،که پروازهای ... ادامه مطلب »

فرودگاه های 5 ستاره دنیا

فرودگاه های 5 ستاره دنیا The World’s 5-Star Airports طبق اطلاعات این سایت 4 فرودگاه هستند که جزو فرودگاه های 5 ستاره دنیا هستند، به ترتیب به ذکر این فرودگاه ها می پردازیم. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ (Hong Kong International Airport) طبق آمار بدست آمده، یکی از پررفت و آمدترین، مهم ترین و بزرگترین فرودگاه های جهان، فرودگاه بین ... ادامه مطلب »

فرودگاه بین‌المللی صنعا یمن

فرودگاه بین المللی صنعا

فرودگاه بین‌المللی صنعا یمن Yemen Sana a International Airport مشخصات فرودگاه بین‌المللی صنعا یمن:    توضیحاتی در مورد فرودگاه بین‌المللی صنعا یمن: یکی از فرودگاه های یمن می باشد که یک فرودگاه شلوغی می باشد که انواع پروازهای یمن در این فرودگاه صورت می گیرد و در سال 2015 یک ترمینال جدید به این فرودگاه اضافه شد. فرودگاه بین‌المللی صنعا ... ادامه مطلب »

فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه عراق

فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه عراق  Iraq Sulaimaniyah International Airport  مشخصات فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه:  توضیحاتی در مورد فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه: فرودگاه بین‌المللی سلیمانیه یکی از فرودگاه های عراق می باشد که یک فرودگاه پر رفت و آمدی می باشد که انواع پروازهای داخلی عراق در آن صورت می گیرد.فرودگاه بین المللی سلیمانیه دارای سه پایانه برای ورود و خروج می باشد این ... ادامه مطلب »

فرودگاه بین‌المللی نجف عراق

فرودگاه بین‌المللی نجف

فرودگاه بین‌المللی نجف عراق  Iraq Al Najaf International Airport مشخصات فرودگاه بین‌المللی نجف: توضیحاتی در مورد فرودگاه بین‌المللی نجف: یک فرودگاه با کد یاتا NJF است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن ۳۰۰۰ متر است. این فرودگاه در شهر نجف کشور عراق قرار دارد. این فرودگاه در حال گسترش می باشد.خدمات این فرودگاه دارای چهار دروازه خروج ... ادامه مطلب »

فرودگاه بین‌المللی بغداد

فرودگاه بین‌المللی بغداد

فرودگاه بین‌المللی بغداد Baghdad International Airport مشخصات فرودگاه بین‌المللی بغداد:  توضیحاتی در مورد فرودگاه بین‌المللی بغداد: فرودگاه بین‌المللی بغداد یکی از فرودگاه های عراق می باشد که یک فرودگاه بزرگ و مجهزی می باشد که انواع پروازهای داخلی عراق در این فرودگاه صورت می گیرد.این فرودگاه در سال 1979 ساخته شد و در زمان صدام باز شد و شروع به ... ادامه مطلب »

فرودگاه ونیز مارکو پولو

فرودگاه ونیز مارکوپولو

فرودگاه ونیز مارکو پولو Venice Marco Polo Airport           فرودگاه ونیز مارکو پولو (به انگلیسی: Venice Marco Polo Airport) (به زبان بومی: Aeroporto di Venezia-Tessera) یک فرودگاه همگانی باربری با کد یاتا VCE است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن ۳۳۰۰ متر است. این فرودگاه در شهر ونیز کشور ایتالیا قرار دارد ... ادامه مطلب »

فرودگاه بین‌المللی ژنو

فرودگاه بین المللی ژنو

فرودگاه بین‌المللی ژنو Geneva International Airport         فرودگاه بین‌المللی ژنو (به انگلیسی: Geneva International Airport) (به زبان بومی: Aéroport international de Genève) یک فرودگاه همگانی مسافربری با کد یاتا GVA است که یک باند فرود بتن دارد و طول باند آن ۳۹۰۰ متر است. این فرودگاه در شهر ژنو کشور سوئیس قرار دارد .       ... ادامه مطلب »

فرودگاه زوریخ

فرودگاه زوریخ

فرودگاه زوریخ Zurich Airport         زوریخ (به آلمانی: Zürich) بزرگ‌ترین و پرجمعیتﺗﺮین شهر در کشور سوییس و مرکز کانتون زوریخ می‌باشد. این شهر در شمال مرکزی سوییس، در دامنهٔ کوﻩهای آلپ جای گرفته‌است. زوریخ، مهمﺗﺮین قطب اقتصادی سوییس ﺑﻪشمار رفته و گاه از آن ﺑﻪعنوان پایتخت فرهنگی این کشور یاد می‌شود؛ حالﺁنکه پایتخت سیاسی سوییس، شهر برن ... ادامه مطلب »